Bezstarostné bydlení v Residenci Jungmannova

Datum: 23.01.2017 00:00

Platnost od: 23.01.2017 - do:23.04.2022 

Residence Jungmannova nabízí kvalitní městské a cenově dostupné bydlení pro místní obyvatelé.  Aktuálně se stavba nachází ve fázi dokončeného skeletu se zastřešením ……

 

Petra Pavliková nám řekla:

,,Naši klienti jsou především lidé, kteří již nechtějí bydlet v klasickém panelovém domě nebo lidé z rodinných domů, kteří si uvědomují, že náklady spojené s provozem domu jsou vysoké a opravy jsou vždy nákladnější než v novém nízkoenergetickém bytovém domě.“  

 

Výhodou celého projektu jsou různé dispozice bytů od 2+kk po 4+kk, pohodlí kvalitní stavby v centru města,  praktické uspořádání vnitřních prostor, vlastní parkování v uzavřeném areálu a to i pro návštěvy, moderní architektura, nízké měsíční náklady na provoz bytu, kompletní servis při zajištění prodeje Vaší nemovitosti, finanční poradenství, údržba areálu – sekání trávy, odklízení sněhu, dotace ve výši 50% na designovou kuchyňskou linku vč. spotřebičů. To vše podpořilo zájem o Residenci Jungmannova, v němž  bylo prodáno 40% bytů.

 

Klientům nabízíme individuální přístup. A tak např. v případě zájmu o nahlédnutí na své budoucí bydlení , mohou zájemci  kdykoliv zavítat do téměř  identických – již  dokončených -  bytův  Residence Plzeňská v Mar. Lázních nebo se setkat přímo na stavbě v Tachově, kde případní zájemci mohou vidět budoucí výhledy, po domluvě s manažerkou prodeje Mgr. Petrou Pavlikovou na tel. č. 720034158 nebo na ppavlikova@luxury-home.info.

 

Pro velký úspěch společnost Luxury Home Beta chystá další Den otevřených dveří, který proběhne dne 25.3.2017 od 9:00 – 11:00 na Residenci Plzeňská v Mariánských Lázních.