Den otevřených dveří

Datum: 15.02.2017 00:00

Platnost od: 31.10.2020 - do:31.10.2020


Den otevřených dveří v Residenci Jungmannova

Společnost Luxury Home Beta s.r.o. zve všechny zájemce na Den otevřených dveří, který proběhne dne 25.3.2017 od 9 do 11 hod. na stavbě Residence.

Již v pořadí druhý den otevřených dveří proběhne tentokrát přímo na stavbě v Tachově. ,,Naším cílem je ukázat klientům a všem zájemcům celou stavbu naživo. Zájemci si prohlédnou vnitřní dispozice bytů, společné prostory, sklepy, garáže a také výhledy z oken a balkonů. Dozví se veškeré informace 

o projektu, ale také o provozních nákladech na byty, které jsou velmi nízké. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a budeme se těšit na Vaši návštěvu“,  řekla Mgr. Petra Pavliková.

Výstavba probíhá podle plánu, i proto má budova B náskok a dokončujeme v ní elektroinstalace a rozvody tepla. V tomto objektu máme prodánu téměř polovinu bytů a zbývají poslední garáže. V budově A (blíže ke vstupu do celého areálu)  dokončujeme vnější obvody stavby a přes první prodeje je zde stále  široká nabídka bytů pro budoucí zájemce.     

 

Těšíme se na Vás v Tachově i při případné prohlídce vzorových bytů na Residenci Plzeňská v Mariánských Lázních. Bližší informace na tel. č. 720 032 158 a na webových stránkách www.luxury-home.info