10 důvodů proč bydlet v Residenci Jungmannova

Datum: 14.06.2017 00:00

Platnost od: 14.04.2030 - do:14.04.2030


Ještě stále nejste rozhodnuti o koupi bytu v Residenci Jungmannova?

10  důvodů proč koupit byt v Residenci Jungmannova:

 

Garance termínu k nastěhování – již letos můžete bydlet v novém. Garantujeme termín kolaudace budovy B listopad tohoto roku a budovy A na jaře příštího.

Jsme seriózní partneři – získali jsme řadu zkušeností s výstavbou bytových domů. V současné době realizujeme další projekty jako Residence Mattoniho nábřeží Karlovy Vary a Residence Na Spravedlnosti Pardubice. Prodáváme napřímo bez zprostředkovatelů.

Bydlení za dostupné ceny a navíc nezdražujeme – ceny od 26 000,- Kč za m2. Nepřekvapujeme zájemce o byt jeho zdražováním, nehradíte 4% daň z nabytí nemovitosti z koupi bytu.

Atraktivní bydlení – získáte nadstandardní bydlení v centru města. Moderně řešené dispozice bytů, designové koupelny, velkoformátové dlažby a obklady, uzavřený areál, fontánka.

Vše bez starostí – poskytneme Vám bezplatný právní servis a finanční poradenství. O vše se postaráme za Vás. Rádi Vám taktéž pomůžeme s prodejem Vaší nemovitosti.

Bydlete úsporně – nízkoenergetická novostavba, kat. B.

Vlastní parkování pod kontrolou – možnost zakoupení garáže i parkovacího místa v uzavřeném areálu pod elektrickou závorou.

Individuální přístup ke klientům – již v průběhu stavby máte přístup do svého budoucího bytu a můžete kontrolovat průběh stavby. Společně se s námi můžete sejít na dnech otevřených dveří. Můžete snít i měnit – ukážeme Vám vzorky podlah, obkladů, ale nabízíme i možnost klientských změn.

Prohlídky téměř kdykoliv – všem zájemcům a budoucím majitelům poskytujeme možnost vidět byty jak v Residenci Jungmannova, tak vzorové byty v Residenci Plzeňská – Mariánské Lázně. 

Přispějete na dobrou věc! – rozhodnete, komu z 10 neziskových organizací, spolků a sdružení v Tachově, společně pomůžeme. Koupí bytu přispějete částkou ve výši 6 000,- Kč jednomu z těchto projektů.