Novinky v bytovém projektu Residence Jungmannova Tachov

Datum: 10.10.2016 00:00

Platnost od: 31.10.2016 - do:31.10.2020


Prodej bytů v areálu Residence Jungmannova je v plném proudu a je o ně zájem. I proto se  developerská společnost Luxury Home s.r.o.  rozhodla postavit oba dva bytové domy současně.  Nově také požádala město Tachov o odkup příslušných  pozemků, čemuž bylo srpnovým  rozhodnutím zastupitelstva vyhověno.  Obě dvě rozhodnutí zkrátí dobu na provozování staveniště, což jistě ocení obyvatelé okolních domů i noví majitelé bytů. Jim navíc společnost umožní nastěhovat se do bytů ihned po kolaudaci, bez další časové prodlevy.  

 

Pro velký zájem o byty 2 + kk pak developer rozšířil nabídku tohoto typu ve dvou podlažích jednoho z domů.

Prodej  bytů tohoto projektu  má na starosti manažerka prodeje Mgr. Petra Pavlíková. Kontaktovat ji můžete na telefonním čísle +420 720 034 158 nebo na emailu ppavlikova@luxury-home.info. Nabídku  i aktuální informace k projektu naleznete také na stránkách www.luxury-home.info.

 

 

Společnost Luxury Home s.r.o. chce závěrem poděkovat  vedení města Tachov, panu starostovi Jiřímu  Stručkovi a týmu městského kulturního střediska za  příležitost stát se partnerem Tachovských historických slavností.

 

 

Na Váš zájem se těší Luxury Home s.r.o.